
ВОРКШОПИ
Wayfinding це творчі майстерні для зміцнення психічного здоров'я та адаптації людей, які були переміщені з України через війну. Вони базуються на принципах спільнотної психології та широкому спектрі творчих методів. В ході шести сесій ми спільно досліджуємо способи подолання стресу, адаптації до нового середовища та пізнання себе і міста. Ми робимо це через розмови, малювання, танці, ігри, прогулянки та організацію груп самопідтримки, які продовжують зустрічатися ще довго після закінчення курсу.
Наші воркшопи завжди безкоштовні.
Переїзд до нової країни через війну та намагання знайти свій шлях у чужому середовищі - це дуже складний виклик, часто це поєднується з намаганням якомога сильніше підтримати людей, які залишилися вдома. Ми хочемо надати вам психологічну підтримку та стимул на цьому шляху.
На безкоштовних зустрічах Wayfinding ви отримаєте безпечний простір, де зможете налагодити зв'язок із собою, згадати, наскільки ви сильні, талановиті та цінні, дізнатися більше стратегій подолання стресу та збереження мотивації, а також налагодити надихаючі та цікаві зв'язки в групі.
Як приєднуватися
Наступна група буде збиратися з 16 квітня по 21 травня
у Центральній бібліотеці Гааги
і буде працювати над цими темами:
1. Усвідомлення власної ідентичності та опор: хто я? На що я взагалі спираюся і які з моїх опор потребують зміцнення?
2. Стресостійкість: мистецтво паузи між стимулом і реакцією. Як цього досягти?
3. Травма: спершу це відбувається зовні, а потім продовжує жити всередині нас. Як травма впливає на нас?
4. Зцілення через тіло: розвиток тілесної усвідомленості.
5. Місто як підтримуюче середовище: створення мапи корисних та цікавих місць.
6. Погляд у майбутнє: коучингові стратегії. Створення груп самопідтримки.
Дати проведення зустрічей:
Середа, 16 квітня, 17:30-20:30
Середа, 23 квітня 17:30-20:30
Середа, 30 квітня 17:30-20:30
Середа, 7 травня 17:30-20:30
Середа, 14 травня 17:30-20:30
Середа, 21 травня 17:30-20:30
Якщо ви хочете приєднатися до нас, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням нижче.
Будемо дуже раді зустрітися з вами :)
Реєструйтеся тут
Тим часом ви можете приєднатися до наших Meet Up зустрічей, які відбуваються кілька разів на місяць.
Дивіться про них тут і приходьте.
Як проводити такі воркшопи
Наразі тренінги проводяться в Нідерландах та Литві, але ми сподіваємося, що ця методологія може бути використана організаціями та ініціативами в інших країнах.
Для того, щоб поділитися нею з соціальними працівниками, викладачами для дорослих, творчими фахівцями, громадськими організаціями, волонтерами та іншими людьми, які працюють з переміщеними особами з України та інших країн, ми створили методичний посібник, за допомогою якого ви можете провести ці семінари у своєму місті, розробити на їх основі новий тренінг або просто використовувати окремі фрагменти, які можуть бути корисними у вашій роботі з переміщеними людьми.
Тут ви знайдете теоретичну базу, яка лягла в основу проекту, опис різних інструментів, які ми використовуємо під час семінарів, а також обговорення різних методів неформальної освіти і того, як їх можна адаптувати до конкретного культурного та географічного контексту.
Ви також можете знайти тут детальний опис 8 різних сесій, які можуть скласти цю серію, а також презентації, роздаткові матеріали та форми для самооцінювання.
ПОСІБНИК ДЛЯ ТРЕНІНГУ (UKR)
ПОСІБНИК ДЛЯ ТРЕНІНГУ (ENG)
ПОСІБНИК ДЛЯ ТРЕНІНГУ (NLD)
ПОСІБНИК ДЛЯ ТРЕНІНГУ (LTU)
МАТЕРІАЛИ ВОРКШОПІВ
Всі наші матеріали є безкоштовними для використання і можуть бути легко адаптовані викладачами для дорослих, які працюють з переміщеними людьми із зон бойових дій.
Відкрито ділячись цією роботою, ми просимо вас посилатися на проект "Wayfinding" як на джерело інформації та натхнення, якщо ви використовуєте цей посібник.
Ми також будемо раді дізнатися про його застосування в різних країнах, організаціях та ініціативах, щоб побачити, наскільки він може бути корисним для інших.
Ви завжди можете зв'язатися з нами електронною поштою info@thickpresent.com
Проєкт був спочатку розроблений у 2023 році Stichting Thich Present (Нідерланди), FENAN Consulting (Нідерланди) та Клубом неформального навчання "МИ"/Neformalaus mokymosi klubas "MES" (Литва) в рамках програми Erasmus Plus 2022-2-NL01-KA210-ADU-000094886. Організації продовжують його самостійно.